Co możemy dla Ciebie zrobić

Projekt graficzny

Wykonujemy projekty graficzne opakowań oraz wszystkie inne (np.: katalogi, plakaty, ulotki i kalendarze).

Wizualizacje produktów

Wykonujemy wizualizacje 3D produktów spożywczych i przemysłowych.

Wizualizacje 3D opakowań zbiorczych

Wykonujemy wizualizacje opakowań zbiorczych – prezentujące produkt tak, jak dociera do hurtowni, magazynu.

Tworzymy strony WWW

Chcesz utworzyć katalog swoich produktów i opublikować go w sieci internetowej? – my to zrobimy, uruchomimy opcję pobierania plików, tak aby wszyscy zainteresowani klienci mogli nie tylko zapoznać się z produktem, ale też pobrać interesujące go go pliki.Easy 360° Product Viewer with product id LS02-Wz88-Ravenna does not exist!

Wybierz widok Twojego opakowania jednostkowego

Wybierz kilka (od 3 do 8) widoków jakie będą najkorzystniejsze dla prezentacji Twojego produktu.

Wybierz widok Twojego opakowania zbiorczego

Wybierz kilka (od 3 do 8) widoków Twojego opakowania zbiorczego najkorzystniejszy do prezentacji Twojego produktu.

Scena z Twoim produktem

Możemy wykonać aranżowaną scenę z Twoim produktem, tak aby bardziej Twojemu klientowi wskazać jego potencjalne zastosowanie.

Aranżacja wnętrza

Jeśli masz już swój projekt a chcesz je jedynie z wizualizować – my to zrobimy. Umeblujemy, oświetlimy pomieszczenia, jeśli chcesz – urządzimy ogród przydomowy.

Więc zaloguj się na swoje konto FTP

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, napisz do nas a utworzymy Ci konto na naszym serwerze FTP abyś mógł tu udostępnić nam niezbędne materiały (szatę graficzną, rysunki konstrukcyjne opakowania lub wykrojnika). Tu też będziesz mógł śledzić postęp prac nad swoim projektem. Po zakończeniu prac w Twoim katalogu umieścimy pliki finalne, którymi będziesz mógł swobodnie dysponować. Pliki będą wykonane tak aby mieściły się w polu 2500 x 2500 px – co w zupełności wystarczy do większości zastosowań (projekt plakatu, bilbordu, ulotki czy strony internetowej). Plik będzie w dwóch formatach: „wyszparowany” PSD (wycięty z tła) oraz jego zapis do formatu JPG – aby można było swobodnie decydować jaki plik masz zapisać na swój dysk.

Nie zwlekaj – to takie proste!