Czekamy na Twoją wiadomość

Po nawiąniu kontaktu utworzymy Twoje    konto na naszym serwerze FTP, tu będziesz mógł zamieścić swój materiał na podstawie którego wykonamy Twoją    wizualizację.
Adres serwera FTP: ftp.works3d.pl

Ulotka w formacie PDF – do pobrania: kliknij tutaj…

Nie trać czasu!

Napisz do nas

* pola wymagane

Zaloguj się…

Po nawiąniu kontaktu utworzymy Twoje   konto na naszym serwerze FTP, tu będziesz mógł zamieścić swój materiał na podstawie którego wykonamy Twoją    wizualizację.
Adres serwera FTP: ftp.works3d.pl

Login FTP Works3D

Dodaj lub pobierz swoje pliki…

Tu dodaj swoje pliki i oczekuj na wykonany materiał który będzie w tym miejscu stale Tobie dostępny, tak abyś w pracy, domu i podróży – na smartfonie lub dowolnym innym komputerze – będziesz miał stały dostęp do swoich projektów.

Oglądaj i wybieraj…

Oglądaj swoje pliki, wybieraj i przesyłaj swoim współpracownikom. Nie musisz wszystkiego pobierać. Tu jest Twoje konto, a w nim wszystko to czego potrzebujesz, w pracy, domu i w podróży.

Nie czekaj, co mas z robić jutro – zrób to dziś!

Jak najszybciej, bez nie potrzebnej zwłoki wgraj swój materiał na konto FTP i powiadom nas o tym. My też musimy zaplanować kolejność realizacji zadań. Szybkie udostępnienie nam materiału pozwoli tak rozplanować czas pracy – abyś w jak najkrótszym czasie otrzymał wynik naszej pracy.