Projekt graficzny

Specjalizujemy się w realizacji projektów graficznych opakowań przeznaczonych do druku offsetowego, fleksograficznego i suchego offsetu. Wykonujemy też wszelkie inne projekty wg. zapotrzebowania klienta.

Nie wiesz jak opakować swój produkt? My to zrobimy!

Projekt wykrojnika

Wykonamy pełną dokumentację wykrojnika Twojego opakowania, tak aby maksymalnie zoptymalizować koszt jego produkcji.

Projekt graficzny

Wykonamy projekt graficzny opakowania dostosowany do współczesnych wymagań rynku, zoptymalizujemy go tak, aby maksymalnie wykorzystać możliwości założonej technologii jego produkcji.

Projekt to nie tylko grafika

Prawidłowo wykonany projekt graficzny to nie tylko pomysł na nowe opakowanie! Aby był w pełni poprawny musi spełniać szereg wymogów procesu produkcyjnego w jakim ma zostać wyprodukowane opakowanie. Prawidłowa konstrukcja pudełka, kartonu zapewnia jego wytrzymałość podczas transportu, a na półce sklepowej jest doskonałym ekspozytorem na Twój produkt.

Niewielki wycinek naszych realizacji

Projekty graficzne

Przedstawione tu ilustracje prezentują bardzo niewielki wycinek naszych realizacji. Pracę nad każdy projektem kończymy realizacją wizualizacji 3D produktu.

Chcesz przedstawić nam swój pomysł?

Jeśli masz już jakiś pomysł i szukasz pomocy w  jego realizacji – skontaktuj się z nami, napisz do nas! a jeśli nie wiesz jak rozpocząć pracę nad nowym projektem – my Ci pomożemy.