Wizualizacja produktu

Twój produkt jest doskonały – tak też musi być zaprezentowany Twojemu klientowi – zanim opublikujesz jego wizerunek w sieci internetowe, zastanów się raz jeszcze! Ten obraz stanie się publiczny – każdy go zobaczy nawet gdy usuniesz go z własnych materiałów marketingowych. WIĘC materiał wizualny Twojego produktu musi być idealny, bez skaz i wad – tak ma utkwić w pamięci Twojego klienta! Pracujemy w 3D Max 2018 wraz z V-ray 3.6 – gwarantuje to pełen realizm prezentacji Twojego produktu.

Twój produkt jest doskonały! my musimy jedynie go właściwie zaprezentować.

Aby zacząć pracę dla Ciebie potrzebujemy:

Grafika Twojego opakowania

Materiał graficzny Twojego projektu w pliku wektorowym wraz z wykorzystanymi bitmapami (zdjęciami i ilustracjami). Najlepiej gdy będzie to plik PDF zawierający siatkę wykrojnika.

Konstrukcja opakowania

Do poprawnego wykonania modelu opakowania (produktu) wymagany jest rysunek techniczny, gdy go nie posiadasz,…  trudno –  wykonaj kilka zdjęć a my odtworzymy jego wymiary i na podstawie nich zbudujemy poprawny model.

Wybierz widok

Zastanów się jakiego widoku produktu oczekujesz? Tu mamy kilka podstawowych ujęć w których standardowo wykonujemy wizualizację, obejrzy je, zastanów się i przedstaw nam swoje uwagi – my się do nich dostosujemy.

Zaloguj się na naszym serwerze FTP

Zaloguj się na swoje konto na naszym serwerze, wgraj tu swój materiał, zamieść też opis tego – czego od nas oczekujesz. Tu za kilka godzin znajdziesz efekt naszej pracy.

Wybierz widok produktu…

Wybierz kilka widoków, tak abyśmy mogli jak najkorzystniej zaprezentować Twój produkt.

Wizualizacja 3D wirtualny produkt…

Zanim go stworzysz, uruchomisz produkcję – sprawdź jak będzie się prezentował, jak zobaczy go Twój klient.